דף הבית מאמרים שאלות נפוצות צור קשר

אתי גלמידי

מטפלת זוגית משפחתית ומדריכה מוסמכת בטיפול זוגי ומשפחתי. 

השכלה

בעלת בעלת תואר שני Msw בעבודה סוציאלית מטעם אוניברסיטת חיפה.

נסיון מקצועי

בעלת ניסיון רב בהנחיה ובטיפול בזוגיות, התמכרויות, הפרעות אכילה, שכול ואובדן. מטפלת בקליניקה פרטית. 

בעבר, ניהול התחנה לטיפול משפחתי במשגב "פעימות". כיום, אחראית מרפאה להפרעות אכילה בבית חולים "העמק". מלמדת ומדריכה צוותים מקצועיים, מנחה קבוצות מטעם משרד הביטחון ומטפלת במשפחות שכולות. מנחה בתוכנית הלאומית להכשרת שומרי סף מטעם משרד הבריאות. 

אני מאמין

לאורך שנות עבודתי אני פוגשת אנשים ומודרכים ברצפים שונים בנקודות זמן ושבר בחייהם. נוכחתי לדעת שוב ושוב שתהליכי החלמה מגיעים ממקום של קשר, במקום בו מישהו פגש אותנו וראה אותנו פנימה, דייק אותנו, חיזק והפיח תקוה וככל שמתרבים ומתרחבים המפגשים הללו, משהו מזה ננטע בתוכנו.

כמטפלת וכמדריכה, אני מזהה את הקשיים והמורכבויות, מנסה להבין כיצד מערכות עובדות זוג, קבוצה, אירגון, דפוסי הקשר מה מזין את מה ומה משפיע על מה? מעלה את אותן מורכבויות בחדר הטיפולים, הופכת סמוי לגלוי. ובמקביל כל הזמן גם מכוונת למצוא את היש שבתוכם, את הטוב ואת המשאבים של החוסן והתקווה. בסוף התהליך כשמסתיים תהליך של טיפול והדרכה, חשוב שמטופלים/מודרכים יחזרו ויאמינו ביכולות שלהם וב"יש" שבחייהם. חלק מטיפול הוא לא רק לשנות לעיתים השלמה וקבלת המציאות הוא שנוטע בנו את תחושת הרווחה.

"איזהו העשיר השמח בחלקו". מאפיין את תפיסת עולמי המקצועי. להעז להתבונן, לגלות ולהבין על מנת להתקרב אל עצמנו ולשמוח ב"יש" שבחיינו.

 
צעדים - להתחיל בצעד אחד קטן | טל. 07 050-9653266 | מושב שדה יעקב, מיקוד 3658600 | דוא“ל: info@zeadim.org.il

האתר נבנה על ידי אינדיגו עיצוב ואתרים